Sportske priredbe uz Dan grada Donja Stubica

Uz Dan grada Donja Stubica održan je u subotu u donjostubičkoj sportskoj dvorani, u organizaciji  domaćeg Floorball kluba Hidraulika Kurelja,  međunarodni  floorbal  turnir. U kategoriji kadeta pobijedila je  domaća Stubica, druga je bila reprezentcija Srbije, a treći Lavovi iz Jajca iz BiH. U  kategoriji  seniora  je nastupilo pet ekipa, a pobijedila je  Crvena Zvezda iz Beograda, koja je u finalu sa  3 : 2 pobijedila ekipu Zagorja iz Slovenije. U utakmici  za treće mjesto slovenska  ekipa Borovica je sa 7 : 5 pobijedila domaću Stubicu. Peto mjesto zauzela je ekipa  Lavova  iz  Jajca.

Povodom  Dana grada  u subotu je na terasi  NK Stubica  održano   Otvoreno kadetsko prvenstvo Grada  Donja Stubica u šahu, u organizaciji Šahovskog kluba Donja Stubica.  U kategoriji do 12 godina  nastupilo je 18 šahista, a  pobijedio je Lovro Novosel iz Šahovskog kluba Sveta Nedjelja,  koji je u 9 kola osvojio  8,5 bodova. S istim brojem bodova drugo mjesto je osvojio  Roko Jaković iz Šahovskog kluba Oroslavje, treći i četvrti su,  sa po 6 bodova, bili Gabrijel  Kučko iz domaćeg Šahovskog kluba Donja Stubica i David Galoić iz ŠK Sveta Nedjelja. U kategoriji do 16 godina nastupilo je 20 šahista, a  prvo mjesto je osvojio Vibor Frouth iz ŠK Zagreb sa 8 bodova  u 9 kola. Drugi je,  sa 7,5 bodova,  bio Patrik Čolo iz ŠK Podsused, a treći, sa 6,5 bodova, Šimun Mlinarić iz ŠK Donja Stubica. Na istom  mjestu predstojeće subote će biti odigran i  tradicionalni šahovski  turnir seniora.  Ove godine, turnir ima humanitarni karakter. Sav novac prikupljen iz upisnina ići će za provođenje neurorehabilitacije robotikom za dječaka Martina Lešteka iz Oroslavja.

vrijeme oglasa: 10:00-10:10; 10:30-10:40; 17:30-17:40; 19:15-19:25

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica,, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

Želje i pozdravi:
060 50-10-10

fiksna linija 3,49 kn/min
mobilna linija 4,78 kn/min
linije rade od 0 do 24 sata

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

SMS želje i pozdravi
647-647

UPUTE:
SMS poruku pisati na slijedeći način: "STU razmak Poruka" i pošaljite na broj 647647 cijena 6,20 kn s pdv-om

Teleoperater Radio Stubica d.o.o., Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB: 29215553930

SMS oglasi
888-999

REGISTRACIJA:

REG1 razmak ime, prezime, prebivalište i OIB, slati na broj: 888-999, cijena običnog sms-a