Bogat trail i treking vikend

U mjestu Miranda de Corvo u središnjem Portugalu održano je u subotu Svjetsko prvenstvo u trailu,  na kojem je nastupilo i troje trkača Atletskog kluba Zabok. Nikola Špoljar  je  utrku završio na 150. mjestu  s vremenom  4 sata 36 minuta 12 sekundi, Matija Grabrovečki je osvojio 161. mjesto s vremenom 4 sata 39 minuta 20 sekundi, a Jelena Brezak je, unatoč poteškoćama tijekom utrke, osvojila 157. Mjesto uu konkurenciji žena. Njoj je za stazu dužine 44 km i visinske razlike 2200 metara trebalo 7 sati 30 minuta i 16 sekundi.

U subotu je  Sportsko društvo Mala Erpenja upriličilo tradicionalnu utrku orijentacijskog trčanja, Mala Erpenja trekk.  Na utrci naziva Velika  jagoda dužine 22 km  u muškoj konkurenciji pobijedio je Tomislav Belošević iz kuba S.D.M.E., drugi je bio Goran Papeš iz Zagorje adventure teama, a treći Davor Humski iz SD Mladost. U konkurenciji  žena prva je Martina Matečić iz SD Mladost, druga Tamara Moguljak iz kluba ZtŠ, a treća Marija Kalčić iz AK Liburnija. U utrci Šumska jagoda na 12 km  u muškoj konkurenciji prvi je bio  Fran Korušić, drugi Stanko Barlović iz AK Oroslavje, treći Tomica Lešković iz AK Rudolf Perešin Gornja Stubica. U ženskoj konkurenciji pobijedila je Marija Lukina iz Rudolfa Perešina, a druga i treća su bile Lucija Mlakar i Sabina Krivec iz Zagorje adventure teama. Posebna kategorija su bila djeca na  utrci Šumska jagoda, gdje su pobijedili Vito Obrovac i Josipa Golubić.

U  sklopu Mala Erpenja Trekka održan je i malonogometni turnir, na kojem su nastupile 23 ekipe, a  pobijedio je Caffe bar  Europa, drugi je bilo Graditeljstvo Merkaš, a treće AiB elektroinstalacije.

Na Samoborskom gorju održan je u subotu 3. Samobor trail, 5. kolo KontinenTrail lige, na kojem je nastupilo i nekoliko zagorskih trkača. Na  utrci  dužine 30 km  Marko Gorički  iz Atletskog kluba Zabok je pobijedio, njegov kolega iz kluba Željko Kliček  je bio šesti, a kolegica Ivančica Jez druga u kategoriji žena. Od članova  Sportskog društva Lastavica Zlatar Ranko Miholić je bio 18., a Nikola Lesičar 22. u muškoj konkurenciji.  Na kraćoj utrci, dužine 15 km,  Željka Gašparić iz AK Zabok je među ženama bila šesta, a od članova Lastavice Miljenko Komar je  u muškoj konkurenciji bio  33., a Vedran Topljak 63.

vrijeme oglasa: 10:00-10:10; 10:30-10:40; 17:30-17:40; 19:15-19:25

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica,, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

Želje i pozdravi:
060 50-10-10

fiksna linija 3,49 kn/min
mobilna linija 4,78 kn/min
linije rade od 0 do 24 sata

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

SMS želje i pozdravi
647-647

UPUTE:
SMS poruku pisati na slijedeći način: "STU razmak Poruka" i pošaljite na broj 647647 cijena 6,20 kn s pdv-om

Teleoperater Radio Stubica d.o.o., Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB: 29215553930

SMS oglasi
888-999

REGISTRACIJA:

REG1 razmak ime, prezime, prebivalište i OIB, slati na broj: 888-999, cijena običnog sms-a