Rezultati nogometnih utakmica

U trećem kolu Treće nogometne lige - središte obadva zagorska  predstavnika su  ostvarila pobjede.  Mačanski Gaj je na gostovanju savladao  Vrbovec sa 1 : 0, a   jedini gol je  postigao Davor Iskrić u 43. minuti, pet minuta nakon što je ušao u igru  umjesto Čavale. Krapinski Zagorec je na svojem terenu sa 2 : 1 pobijedio  ekipu Španskog. Gosti  su poveli  već u trećoj minuti,  izjednačio je pri kraju prvog poluvremena Marko Mlinarić, a pobjednički gol za Zagorec je postigao Matej Hoić u 64. minuti. Sa 5 bodova Gaj je na ljestvici šesti, a Zagorec je sa 4 boda osmi.  Vodeća je Mladost Petrinja, jedina sa sve tri pobjede. U ovom kolu Mladost je sa 1 : 0 na gostovanju pobijedila ekipu Lučkog. U ostalim susretima Kurilovec je izgubio  kod kuće od Dugog Sela 1 : 4, Vinogradar je pobijedio Ponikve sa 3 : 0,  Vrapče je savladalo HAŠK sa  3 : 1. Maksimir je bio bolji od Bistre sa 3 : 0, a  Jarun je nadigrao Trnje sa 5 : 2. Vodeća  Mladost Petrinja ima 9 bodova,  drugi,  treći i četvrti  sa po   6 bodova su Dugo Selo, Maksimir i Vinogradar, peti i šesti sa po 5 bodova su  Vrapče i Gaj, slijede, sa po  4  boda, sedme Ponikve, osmi Zagorec, deveto Trnje i deseta Bistra, jedanaesti je Jarun sa 3 boda, dvanaesti Kurilovec sa 2,  a na zadnja četiri mjesta, sa po 1 bodom,  su HAŠK, Lučko, Špansko i Vrbovec.  U idućem kolu Gaj na svojem terenu u nedjelju od 11 sati dočekuje ekipu  Vinogradara, a Zagorec  u subotu od 16 i 30 igra kod  HAŠK-a.

U trećem kolu Četvrte nogometne lige – središte Straža je  kod kuće  sa 1 : 0, Tondach je gostovao  u Hrastju kod Croatie i odigrao 2 .: 2, a Mladost Zabok je gostovala kod Save u Strmcu Samoborskom i izgubila sa 0 : 2.  Evo i ostalih rezultata ovoga kola: Zelina – Trešnjevka 1 : 0,  Odra – Karlovac 2 : 2,   Lukavec  - Dinamo OO  0 : 1,  Moslavina – Sloga Stari Grabovac  2 : 0 i  Gradići – Zagreb 2 : 3. Na ljestvici vodi, jedini sa 9 bodova, Dinamo Odranski Obrež,  drugi Karlovac, treći Tondach i četvrta Moslavina imaju po 7 bodova,  peta Segesta i šesta Zelina imaju po  6 bodova,  sedmi Zagreb 5,  osma Odra i deveta Croatia Hrastje po  4,  deseta Sava Strmec,  jedanaesta Sloga Stari Grabovac,  dvanaesta Trešnjevka i trinaesta Straža imaju po 3 boda, četrnaesti Lukavec  1 bod i na zadnja dva mjesta su Gradići i zabočka Mladost bez bodova.  Iduće, četvrto, kolo igra se  ove srijede  od 17 sati, a od zagorskih  klubova  Tondach dočekuje ekipu Lukavca, a Mladost u susretu  zagorskih klubova dočekuje Stražu.

Jučer je igrano treće kolo  u Prvoj zagorskoj nogometnoj ligi. Oroslavje je sa 3 : 2  pobijedilo Ivančicu. Oroslavje je vodilo sa 1 : 0 golom Mihovljanca, izjednačio je  početkom drugog poluvremena Jurković, Oroslavje je zatim golovima Štroka i Hurse povisilo na 3 : 1, a  gol za konačnih 3 : 2 postigao je  za Ivančicu Lekić s 11 metara u na samom kraju susreta.  Pregrada je kod kuće izgubila od Stubice 0 : 2. Po jedan gol u svakom poluvremenu su postigli Korman i Glavač. Zagorec VT je kod kuće  izgubio od  Rudara DZ sa 1 : 3, a svi su golovi postignuti u prvih pola sata.  Rudar je u 10. minuti poveo golom Gregurića,  dvije minute kasnije izjednačio je Grubešić, no već pet minuta kasnije Kovačić s 11 metara dovodi Rudar u ponovno  vodstvo, a konačnih 3 : 1 za goste postavlja Cujzek u 26. minuti. Rudar Mihovljan je sa 3 : 1 pobijedio  ekipu Golubovca. Početkom drugog poluvremena domaći su poveli preko  Kosa, izjednačio je Josipović s 11 metara, no do kraja su još dva gola za Rudar postigli  Kos s 11 metara i  Biškup. Oštrc je kod kuće izgubio od Klanjca sa 0 : 3, Dva gola je postigao Brlek, a jedan Kolar.  Matija Gubec je u Gornjoj Stubici izgubio od Jedinstva 2 : 3.   Povelo je  u 11. minuti  Jedinstvo preko Lekaja, domaći su golovima Jurina i Kovača preokrenuli rezultat na 2 : 1, no gosti su do kraja uspjeli postići još dva gola i to Mlinarić i Horvat.  Prva dva mjesta na ljestvici zauzimaju Rudar M i Stubica, jedini sa sve tri pobjede,  odnosno  9 bodova, treći je Inkop sa 7 bodova,  četvrti i peti su Golubovec i Jedinstvo  sa po 6 bodova,  šesti Rudar DZ 5,  sedmi Klanjec i osmo Oroslavje imaju po  4 boda,  deveti Zagorec VT 3,  deseti Matija Gubec 2 boda , jedanaesta Ivančica, dvanaesta Pregrada i trinaesti Oštrc imaju po 1 bod, a zadnji je Omladinac bez bodova.

U  jučerašnjem trećem kolu Druge zagorske  nogometne lige  Desinić je sa 1 : 0 pobijedio ekipu Milengrada, a jedini gol postigao je Koprivnjak,  Đalski je sa 7 : 3 pobijedio ekipu Mladosti iz MB. Mladost Belec i Toplice su odigrali 4 : 4, a Lobor je pobijedio Slogu sa 2 : 1.  Slobodan je bio Vatrogasac. Na ljestvici, jedini sa tri pobjede u tri kola, vodi Desinić, drugi je sa 7 bodova Đalski, treći sa 6 bodova Lobor. Četvrti Vatrogasac i peta Sloga imaju po 4 boda,  šesti Milengrad, sedme Toplice i osma Mladost Belec po 1 bod, a zadnja je Mladost MB  bez bodova.

vrijeme oglasa: 10:00-10:10; 10:30-10:40; 17:30-17:40; 19:15-19:25

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica,, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

Želje i pozdravi:
060 50-10-10

fiksna linija 3,49 kn/min
mobilna linija 4,78 kn/min
linije rade od 0 do 24 sata

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

SMS želje i pozdravi
647-647

UPUTE:
SMS poruku pisati na slijedeći način: "STU razmak Poruka" i pošaljite na broj 647647 cijena 6,20 kn s pdv-om

Teleoperater Radio Stubica d.o.o., Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB: 29215553930

SMS oglasi
888-999

REGISTRACIJA:

REG1 razmak ime, prezime, prebivalište i OIB, slati na broj: 888-999, cijena običnog sms-a