Nogometni vikend

U četvrtom kolu Treće nogometne lige - središte Gaj je na svojem terenu ugostio ekipu vodećeg Vinogradara i izgubio sa 1 : 2 . Gaj je u prvom poluvremenu napadao i stvorio nekoliko vrlo dobrih šansi, pogodio i prečku, no lopta nije htjela ući u mrežu gostiju. Utakmicu je početkom drugog poluvremena riješio Igor Prijić, najbolji strijelac svih hrvatskih liga, koji je u samo tri minute postigao dva gola za Vinogradar i promašio još jednu dobru priliku. Gaj je nastavio  napadati, postigao je jedan gol, preko Postonjskog u 57. minuti, no, na žalost domaćina,  to je bilo sve.  Krapinski Zagorec je gostovao kod HAŠK-a i izgubio sa 0 : 2. Obadva gola su pala u drugom poluvremenu, drugi u četvrtoj  minuti sudačke nadoknade. Gaj je na ljestvici sedmi sa 5 bodova, a Zagorec je sa bodom manje na dvanaestom mjestu.  Vodi Vinogradar, jedini sa  sve četiri pobjede u četiri kola.   U idućem kolu  u subotu od 16 i 30  Gaj gostuje kod četvrtoplasiranog Vrapča, a Zagorec je domaćin  Ponikvama,  koje su na ljestvici desete.

U petom kolu Četvrte nogometne lige  - središte bedekovčanski Tondach je gostovao u Kutini  kod Moslavine i izgubio sa 2 : 3. Bedekovčani su vodili sa 1 : 0 golom Čehulića  u 13. minuti i taj je rezultat bio sve do 62. minute kada  izjednačava Cerovečki. Isti je igrač   deset minuta kasnije doveo domaćine u vodstvo 2 . 1, na 2 : 2  izjednačio je Sedak s 11 metara u  89. Minuti, no već minutu kasnije svoj treći gol postigao je  Cerovečki i tako donio domaćinu sva tri boda. Zabočka Mladost je gostovala kod Croatie u Hrastju i pobijedila sa 1 : 0, a jedini gol postigao je u  28. minuti Frljužec s 11 metara.  Straža iz Huma na Sutli  je na svojem terenu izgubila od Karlovca 2 : 6. U ostalim susretima ovoga kola postignuti su ovi rezultati:  Sava Strmec – Zelina  1 : 2,  Odra – Trešnjevka 2 : 3,  a utakmice  Lukavec – Segesta ,  Zagreb – Sloga Stari Grabovac i Gradići – Dinamo OO završile su bez golova 0 : 0.  Pobjedom u Humu na Suli prvo mjesto preuzeo je Karlovac. Ima 13 bodova, kao i drugi Dinamo OO. Treći Tondach, četvrta Segesta i  peta Moslavina imaju po  10 bodova,  šesta Trešnjevka  i sedma Zelina po 9,  osma Odra 7,  deveti Zagreb i deseta Mladost Zabok imaju po  6 bodova,  jedanaesti Gradići,  dvanaesta Sloga Stari Grabovac  i trinaesta Croatia Hrastje imaju po 4 boda, četrnaesta Sava Strme i petnaesta Straža  po 3 boda, a zadnji  šesnaesti je  Lukavec sa 2 boda.  U idućem kolu  Tondach je u subotu od 16 i 30  domaćin Gradićima, a  Straža gostuje kod Zeline,   dok Mladost Zabok u nedjelju  od 10 sati dočekuje Lukavec.

U utakmicama 4. kola Prve Županijske nogometne lige Ivančica i Jedinstvo igrali su 1:0, Klanjec – Matija Gubec 3:2, Omladinac – Oštrc 0:2, Golubovec – Inkop 0:1, Rudar Dubrava Zabočka – Rudar Mihovljan 2:1, Stubica – Zagorec Veliko Trgovišće 0:1 i Oroslavje – Pregrada 1:3. Na ljestvici prvi Inkop ima 10 bodova, drugi Rudar Mihovljan i treća Stubica imaju po 9 bodova, četvrti Rudar Dubrava Zabočka 8, peti Klanjec 7, šesti Golubovec, sedmo Jedinstvo i osmi Zagorec Veliko Trgovišće po 6 bodova, deveta Ivančica, deseta Pregrada, jedanaesto Oroslavje i dvanaesti Oštrc po 4, trinaesti Matija Gubec 2 boda i posljednji, četrnaesti Omladinac je bez bodova. U četvrtom kolu Druge županijske nogometne lige postignuti su slijedeći rezultati Toplice – Lobor 0:1, Mladost Marija Bistrica – Mladost Belec 1:0, Milengrad – Đalski 1:1 i Vatrogasac – Desinić 3:2. Sloga je u ovom kolu bila slobodna. Na ljestvici prvi Lobor i drugi Desinić imaju po 9 bodova, treći Đalski 8, četvrti Vatrogasac 7, peta Sloga 4, šesta Mladost Marija Bistrica 3 boda, sedmi Milengrad 2 te osme Toplice i deveta Mladost Belec po jedan bod.

vrijeme oglasa: 10:00-10:10; 10:30-10:40; 17:30-17:40; 19:15-19:25

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica,, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

Želje i pozdravi:
060 50-10-10

fiksna linija 3,49 kn/min
mobilna linija 4,78 kn/min
linije rade od 0 do 24 sata

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

SMS želje i pozdravi
647-647

UPUTE:
SMS poruku pisati na slijedeći način: "STU razmak Poruka" i pošaljite na broj 647647 cijena 6,20 kn s pdv-om

Teleoperater Radio Stubica d.o.o., Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB: 29215553930

SMS oglasi
888-999

REGISTRACIJA:

REG1 razmak ime, prezime, prebivalište i OIB, slati na broj: 888-999, cijena običnog sms-a