Rezultati nogometnih utakmica

U 2. kolu 1. Hrvatske nogometne lige za žene, Pregrada je ostvarila svoju prvu pobjedu. S 2:1 bila je bolja od Katarine Zrinski. Nogometašice Pregrade povele su 1:0 u 30. minuti golom Mihaele Brkić, da bi gošće iz Čakovca izjednačile u 44. minuti preko Tamare Đula. Pobjedu Pregradi donosi Petra Glavač golom u 53. minuti. Na ljestvici vode Osijek i Split sa šest bodova, dok je Pregrada s tri boda trenutno na 7. mjestu. U 3. kolu Pregrada gostuje u nedjelju kod Marjana u Splitu.

U 3. Hrvatskoj nogometnoj ligi Zapad igrano je 8. kolo. Krapinski Zagorec gostovao je u Poreču kod Jadrana i izgubio s minimalnih 1:0. Zagorec je do pred kraj utamice imao bod u svojim rukama, ali je u golom u 80. minuti pobjedu domaćima donio Šoškić. U ostalim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati: Vrapče-Pazinka 1:3, Zagreb-Trnje 3:0, Segesta-Dubrava 0:3, Dugo Selo-Krk 2:2, HAŠK-Špansko 0:3, Vrbovec-Opatija 0:2 i Udarnik-Maksimir 1:0. Na ljestvici je i dalje u vodstvu Opatija s 22 boda ispred Vinogradara i Krka koji imaju po 19. Zagorec je na 10. mjestu 12 osvojenih bodova. U sljedećem kolu Zagorec u Krapini dočekuje Zagreb. Utakmica se igra u subotu s početkom u 15.30.

U 8. kolu 4. Hrvatske nogometne lige Središte Gaj iz Mača gostovao je u Petrinji kod Mladosti i odigrao 1:1. Domaći su poveli u 13. minuti golom Lovrića iz jedanaesterca, a izjednačio je u 65. Vujica. Zabočka Mladost gostovala je kod Slunja i izgubila 2:1. Zabočani su dobro otvorili utakmicu i poveli već u 3. minuti golom Krznara. No, domaći su do poluvremena okrenuli rezultat u svoju korist golovima Turkalja iz jedanaesterca u 25. i Radočaja u 42. minuti. U ostalim utakmicama: Croatia Hrastje-Stupnik 4:0, Zelina-Ponikve 3:0, Jarun-Gradići 2:0, Samobor-Polet Buševec 2:0 i Dinamo Odranski Obrež-Sava Strmec 2:0. Utakmica Karlovca i Savskog Marofa nije igrana. Na ljestvici vode Ponikve s 18 bodova ispred Gaja koji ima 17 i Samobora sa 16. Mladost je trenutno 10. s 12 bodova. U 9. kolu u nedjelju od 10 sati u Zaboku kod Mladosti gostuje Mladost iz Petrinje, a od 16 sati Gaj će u Maču ugostiti Jarun.

U 1. Županijskoj nogometnoj ligi igrano je 7. kolo. U susjedskom derbiju Oroslavje je bilo bolje od Stubice 3:1, Klanjec-Zagorec Veliko Trgovišće 1:0. Tondach-Golubovec 3:0, Oštrc-Radoboj 2:0, Inkop-Straža 3:0, Rudar Mihovljan-Mladost Marija Bistrica 3:0 i Matija Gubec-Rudar Dubrava Zabočka 3:1. Na ljestvici vodi Tondach s 19 bodova, a drugi i treći su Inkop i Oroslavje sa 16 bodova. Četvrti je Oštrc s 13 bodova, peti i šesti Golubovec i Straža s 11. Sedmi Rudar Mihovljan ima 10 bodova. Osmi Klanjec, deveti Rudar Dubrava i deseti Zagorec Veliko Trgovišće imaju po sedam bodova. Jedanaesti Matija Gubec, dvanaesti Radoboj i trinaesta Stubica imaju po šest bodova, dok je na posljednjem četrnaestom mjestu Mladost Marija Bistrica s četiri osvojena boda. U sljedećem 8. kolu sastaju se: Zagorec Veliko Trgovišće-Rudar Dubrava, Mladost Marija Bistrica-Matija Gubec, Straža-Rudar Mihovljan, Radoboj-Inkop, Golubovec-Oštrc, Stubica-Tondach i Klanjec-Oroslavje. Sve utakmice igraju se u nedjelju od 16 sati.

U 6. kolu 2. Županijske nogometne lige postignuti su sljedeći rezultati: Omladinac-Ivančica 2:1, Mladost Belec-Lobor 4:1, Jedinstvo-Pregrada 1:1, Desinić-Đalski 2:4 i Sloga-Toplice 1:1. Slobodan je bio Milengrad. Na ljestvici vodi Ivančica s 15 bodova ispred Jedinstva koje ima 13. Treći je Omladincac s 10 bodova, koliko imaju i četvrte Toplice. Peti je Đalski s devet osvojenih bodova. Šesta Mladost Belec i sedma Pregrada imaju po sedam. Osmi Milengrad šest, deveta Sloga pet, deseti Lobor tri i posljedni jedanaesti Desinić ima jedan osvojeni bod. U 7. kolu igraju: Toplice-Omladinac, Đalski-Sloga, Pregrada-Desinić, Lobor-Jedinstvo i Milengrad-Mladost Belec. Slobodna je Ivančica. Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 16 sati.

vrijeme oglasa: 10:00-10:10; 10:30-10:40; 17:30-17:40; 19:15-19:25

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica,, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

Želje i pozdravi:
060 50-10-10

fiksna linija 3,49 kn/min
mobilna linija 4,78 kn/min
linije rade od 0 do 24 sata

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

SMS želje i pozdravi
647-647

UPUTE:
SMS poruku pisati na slijedeći način: "STU razmak Poruka" i pošaljite na broj 647647 cijena 6,20 kn s pdv-om

Teleoperater Radio Stubica d.o.o., Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB: 29215553930

SMS oglasi
888-999

REGISTRACIJA:

REG1 razmak ime, prezime, prebivalište i OIB, slati na broj: 888-999, cijena običnog sms-a