Rezultati nogometnih utakmica

Nogometaši  krapinskog Zagorca  su  u 13. kolu Treće nogometne lige - zapad izgubili na svojem terenu sa 0 : 4 od vodeće ekipe prvenstva Vinogradara.  Gosti  su  u prvom poluvremenu  postigli 3  gola,  jedan iz jedanaesterca, a  u drugom dodali  još jedan. Iako poraženi, krapinski nogometaši su  zadržali  četvrto mjesto ljestvice. U ostalim susretima ovoga kola: Rudar  -  Vrapče 1 : 0, Špansko - Opatija 0 : 1, Krk  - Maksimir 0 : 0,  Dubrava - Udarnik 3 : 1, Trnje - Vrbovec 0 : 2, Pazinka Pazin - HAŠK 2 : 1,  Jadran Poreč - Dugo Selo 0 : 0  i  Zagreb -  Segesta 0 : 1. Na ljestvici vodi Vinogradar sa 34 boda, druga je Opatija sa 32 boda, treći Krk sa 25, četvrti Zagorec s 22 boda. Peta Dubrava, šesti Zagreb i sedmi Vrbovec imaju po 21 bod,  osmi Udarnik 19, deveti Jadran Poreč 18, deseti Rudar Labin 17,  jedanaesti Maksimir 16, dvanaesto Špansko 15, trinaesto Dugo Selo 14, četrnaesta Pazinka Pazin 13 bodova. Petnaesti HAŠK i šesnaesta Segesta imaju po 11 bodova, sedmnaesto Trnje 8, a posljednje je Vrapče sa 6 bodova.  U idućem kolu Zagorec  u subotu od 14 sati   igra  kod sedmoplasiranog Vrbovca.

U 12. kolu Četvrte nogometne lige – središte Zagreb obadva zagorska kluba su izgubila na gostovanju. Gaj je gostovao kod Samobora i izgubio sa 1 : 4. Jedini gol za mačanske nogometaše je postigao Vujica u 35. minuti čime je izjednačio na 1 : 1. Zabočka Mladost je na gostovanju kod Dinama Odranski Obrež izgubila 2 : 5. Zabočani su poveli na početku utakmice preko Kotarskog, no domaći su već za četiri minute izjednačili, zatim i poveli, da bi na 2 : 2 u 32. minuti izjednačio Krajačić i tim se rezultatom otišlo na odmor. No, u drugom poluvremenu domaći su postigli još tri gola za sigurnu i uvjerljivu pobjedu. U ostalim susretima ovoga kola Ponikve su pobijedile Polet iz Buševca sa 3 : 0, Karlovac - Stupnik 7 : 1, Croatia Hrastje – Mladost Petrinja 0: 1, Slunj – Jarun 0 : 2, Zelina – Gradići 3 : 1, te Savski Marof i Sava Strmec 3 : 3. Vodeće Ponikve imaju 30 bodova, druga Zelina 25, Gaj je sa drugog pao na treće mjesto sa 24 boda. Četvrti Gradići mjau 23 boda, peti samobo i šesti Jarun po 22, sedmi Slunj 18, osma Sava Strmec 17. Deveta Mladost Zabok i deseti Dinamo Odranski Obrež imaju po 16 bodova, jedanaesti Karlovac i dvanaesti Savski Marof po 15 bodova, trinaesta Croatia 12, četrnaesta Mladost Petrinja 9, petnaesti Stupnik 6 bodova i posljednji je Polet sa 5 bodova. U idućem kolu Gaj je u nedjelju od 14 sati domaćin Zelini, a zabočka Mladost u nedjelju od 10 sati dočekuje ekipu Samobora.

U Prvoj županijskoj nogometnoj ligi vodći Tondach je na svojem terenu sa 4 : 0 pobijedio Zagorca iz Velikog Trgovišća i sa sedam bodova prednosti dva kola prije kraja osigurao naslov jesenskog prvaka. Svi golovi pali su u drugom poluvremenu, a u razdoblju od 56. do 79. minute su ih postigli Videk, Jaković, Čehulić s 11 metara i Radovečki. Oštrc je na svojem terenu sa 4 : 1 pobijedio Oroslavje i preuzeo treće mjesto na ljestvici, Inkop je s Klanjcem odigrao 2 : 2, Rudar Mihovljan i Stubica 0 : 0, Matija gubec je kod kuće izgubio od Goplubovca 0 : 2, Rudar DZ je sa 2 : 1 pobijedio ekipu Radoboja, a Mladost Marija Bistrica kod kuće je iszgubila od Straže 0 : 1. Vodeći Tondach ima 28 bodova, sedam više od drugoplasiranog Golubovca, treći je Oštrc s 21 bodom. Četvrti Inkop ima 18 bodova, peta Straža 17, šesto Oroslavje 16, sedmi Rudar DZ 15, osma Stubica 14, deveti Rudar Mihovljan 12, deseti Radoboj, jedanaesta Mladost MB, dvanaesti Klanjec i trinaesti Zagorec VT imaju po 11 bodova, a posljednji je Matija Gubec sa 10 bodova.

U Drugoj županijskoj nogometnoj ligi je igrano deseto kolo. Vodeća Ivančica je sa 2 : 1 na gostovanju pobijedila ekipu Desinića. Ivančica je povela u petoj minuti golom Šumige, izjednačio je u 58. Krizman, a pobjendički gol za nogometaše iz Zlatar Bistrice je postigao Mikulec u 61. Pregrada je iskoristila neigranje Jedinstva u ovom kolu i pobjedom na gostovanju kod Đalskog 1 : 0 preuzela drugo mjesto na ljestvici. Omladinac je izgubio od Mladosti Belec sa 3 : 4, Sloga je pobijedila Milengrad 2 : 0, a Toplice i Lobor su odigrali 1 : 1. Vodeća Ivančica ima 21 bod, druga Pregrada 19, treće Jedinstvo, četvrta Mladost Belec i peti Đalski imaju po 16 bodova, šesti Lobor 13, sedmi Omladinac i osme Toplice po 12, deveti Milengrad 9, deseta Sloga ima 8 bdova, a posljednji Desinić 1 bod.

U Prvoj hrvatskoj nogometnoj ligi za žene Pregrada je u nedjelju u 5. kolu gostovala kod Agrama i izgubila sa 0 : 9. Pet golova za Agram je postigla Melani Mihić. U ostalim susrtima ovoga kola Rijeka je pobijedila Marjan sa 3 : 0, Osijek je bio bolji od Viktorije 12 : 0, Katarina Zrinski je izgubila od Splita 0 : 11, a Trnava od Neretve 0 : 3. Na nepotpunoj ljestvici sa 12 bodova vodi Split, druga je Neretva sa 10, treći Osijek s 9 i utakmicom manje. Pregrada je sa 6 bodova šesta. U idućem kolu pregradske nogometašice u nedjelju igraju kod kuće protiv Neretve.

vrijeme oglasa: 10:00-10:10; 10:30-10:40; 17:30-17:40; 19:15-19:25

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica,, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

Želje i pozdravi:
060 50-10-10

fiksna linija 3,49 kn/min
mobilna linija 4,78 kn/min
linije rade od 0 do 24 sata

Teleoperater Radio Stubica, Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB:29215553930

SMS želje i pozdravi
647-647

UPUTE:
SMS poruku pisati na slijedeći način: "STU razmak Poruka" i pošaljite na broj 647647 cijena 6,20 kn s pdv-om

Teleoperater Radio Stubica d.o.o., Toplička 10, Donja Stubica, info tel. 072/700-700 OIB: 29215553930

SMS oglasi
888-999

REGISTRACIJA:

REG1 razmak ime, prezime, prebivalište i OIB, slati na broj: 888-999, cijena običnog sms-a